Nenumaldomai artėja vasara ir mokslų metų pabaiga.
Kad vasaroti būtų smagiau ir laikas praeitų turiningai,
kviečiame prisijungti į vasaros poilsio turistinę - pažintinę stovyklą

„Jaunasis turistas 2019“

2019 m. birželio 22-28 dienomis, Lenkijoje, Punsko apylinkėse

Vilniaus miesto savivaldybei pateikėme paraišką stovyklos finansavimui.

Orientacinė 7 dienų stovyklos kaina (viskas įskaičiuota: nuvežimas, nakvynė, maitinimas, mokamų objektų lankymas, parvežimas) ~ 130,00 eurų, socialiai remtiniems vaikams bus taikoma nuolaida.

Kaina gali kisti priklausomai nuo Savivaldybės paramos stovyklai.

Informacija apie stovyklą. Turistinė - sveikatingumo, gamtos ir etninės kultūros pažinimo bei aktyvaus keliavimo įgūdžių įtvirtinimo stovykla. Tai Pasaulio lietuvių metams skirtas projektas – susipažinti su Lenkijos lietuvių sostine Punsku, Seinų bendruomene, pažinti gamtos, kultūros objektus. Stovykloje dalyvaus vaikai, lankę turizmo būrelius ir jau turintys keliavimo įgūdžių ir kiti susidomėję tokio profilio stovykla. Kiekvieną dieną vaikams bus pasiūlyta įdomių ir prasmingų edukacinių renginių, varžybų, pėsčiųjų turistinių žygių; vaikai bus mokomi plaukti; aplankys Punsko skanseną, susitiks su lietuviškų tradicijų puoselėtojais ir Punsko licėjaus mokiniais, organizuos bendrus renginius.

Mūsų siekis – padėti jauniesiems vilniečiams pažinti savo gimtąjį kraštą ir už Lietuvos sienų esančias etnines lietuvių žemes; pailsėti, fiziškai sustiprėti.

Papildoma informacija tel. 85 2627772 arba el.p. ausra.dirse@vjtc.lt