Vilniaus jaunųjų turistų centro
turizmo ir kraštotyros ugdomosios
veiklos planas

2019 m. Spalis

Data, laikas Renginio pavadinimas Vykdytojai Vieta
10 - 02
pirmadienis
13 val.
Renginys, skirtas 1951 m. spalio 02-03 d. trėmimo (Osen) 68-osioms metinėms pažymėti
(Renginį pristato Vilniaus ‚Ryto“ prog-jos 5-8 klasių mokiniai)
V.Riabovienė Prie paminklo sovietinės okupacijos aukoms atminti (Aukų gatvė Nr.2A)
10 - 02
trečiadienis
16 val.
Laipiojimo treniruotė
(būtina registracija, turėti sportinę avalynę)
P.Pivoriūnas VJTC
10 - 07
pirmadienis
16 val.
Turizmo technikos treniruotė V.Sipavičius VJTC
10 - 08
antradienis
16 val.
Pažintinė ekskursija
"Rytiniu senamiesčio pakraščiu"
A.Kasparavičius Rinktis prie Aušros Vartų
10 - 09
trečiadienis
16 val.
Laipiojimo treniruotė
(būtina registracija, turėti sportinę avalynę)
P.Pivoriūnas VJTC
10 - 10
ketvirtadienis
16 val.
Mokykimės gamtoje:
Orientavimosi treniruotė
“Šeškinės ozas”
(būtina registracija)
T.Stankevičius Tilto (viaduko) pabaiga per Ozo gatvę kitoje pusėje Akropolio. Vykti iki sustojimo „Šeškinės kalvos“, paeiti ~620 m. link Ozo prekybos centro iki tilto
10 - 12
šeštadienis
9 val.
Pažintinė išvyka, skirta Lietuvos Nepriklausomybės kovų
atminimo metams paminėti
„Drąsiųjų kelias tarp Širvintų ir Giedraičių“
(būtina registracija)
N.Bikulčienė
A.Skestenienė
Spaudos r.aikš.
10 - 12
šeštadienis
11 val.
Pažintinis žygis
"Sapieginės - Belmonto apylinkėmis"
P.Pivoriūnas Rinktis Šilo tilto st. Antakalnyje
10 - 13
sekmadienis
12-15 val.
Turizmo technikos treniruotė V.Sipavičius S.Stanevičiaus prog-jos sporto salė
10 - 15
antradienis
16 val.
Mokykimės gamtoje:
Orientavimosi treniruotė
“Pilaitė”
(būtina registracija)
T.Stankevičius Pilaitės g-jos stadionas
 Įsruties g. 3. Vykti iki sustojimo „Tolminkiemio“ arba „Gilužio“
10 - 17
ketvirtadienis
16 val.
Pažintinės - edukacinės   išvykos į Žemaitiją,
skirtos 800 – iesiems Žemaitijos metams paminėti, surinktos kraštotyrinės medžiagos darbų pristatymas
A.Skestenienė VJTC
10 - 19
šeštadienis
10 val.
Orientavimosi sporto varžybos
Varžybų pradžia
10.30 val.
(būtina registracija iki spalio17 d.)
plačiau - Varžybų Nuostatuose
T.Stankevičius S.Stanevičiaus prog-ja
10 - 21
pirmadienis
16 val.
Turizmo technikos treniruotė V.Sipavičius VJTC
10 - 22
antradienis
16 val.
Medžiagos iš vasaros stovyklos po Seinų kraštą „Vasaros kraitė
pristatymas
(Turistinio žygio, surinktos kraštotyrinės medžiagos, stovyklos dienoraščio ir kt. pristatymas)
perkeliama į spalio 23 dieną 16 val.
A.Dirsė VJTC
10 - 23
trečiadienis
16 val.
Laipiojimo treniruotė
(būtina registracija, turėti sportinę avalynę)
P.Pivoriūnas VJTC
10 - 26
šeštadienis
10 val.
Kombinuotas pažintinis žygis į Čepkelius
(būtina registracija iki spalio 23 d.)
(Traukinys išvyksta 10.20 val., sugrįžimas į Vilnių apie 19 val.)
R.Kontvainienė
A.Dirsė
Geležinkelio stotis
prie kasų
Spalio 29-30 dienomis Pažintinė  - edukacinė išvyka
„Kupiškio krašto kultūrinis paveldas“
(būtina registracija)
A.Skestenienė Spaudos r.a.
Spalio 29-30 dienomis Pažintinė  - edukacinė išvyka į Panevėžį
“Miestas ant Nevėžio kranto”
(būtina registracija)
A.Dirsė Spaudos r.a.
11 - 04
pirmadienis
16 val.
Turizmo ir kraštotyros neformalaus ugdymo
pedagogų metodinis pasitarimas
A.Kasparavičius VJTC
Spalio mėn. Kūrybinis konkursas
„Lietuvos Nepriklausomybės kovos ir jų didvyriai“
A.Skestenienė VJTC

Kviečiame aktyviai dalyvauti!